» Reportaż Ślubny

Plener ślubny Agnieszki i Mateusza, który wykonaliśmy dla Nich w Pienińskim Parku Narodowym, lokalizacja prezentowała niesamowite widoki: Szczyty Tatr Słowackich, idealną panoramę na Trzy Korony… Ale przede wszystkim główną atrakcją była Młoda Para, która idealnie wkomponowała się w górski krajobraz.

Details

Reportaż z dnia ślubu Agnieszki i Mateusza, który mieliśmy zaszczyt fotografować oraz filmować. Uroczystość ślubna odbyła się w kościele na wodzie w Zwierzyńcu natomiast zabawa weselna w Karczmie Zacisze w Krasnobrodzie. Zapraszam do oglądania fotografii z reportażu ślubnego oraz pleneru.

Details

Reportaż ze ślubu Alicji i Łukasza. Zapraszam do oglądania fotografii a w dziale Filmy podziękowania dla rodziców z ich udziałem. Zapraszam również na funpage na Facebook’u gdzie trafiają najnowsze materiały z sezonu ślubnego.

Details

Fragment reportażu ślubnego Anny i Kamila z okolic Tarnowa. Zapraszam do oglądania zamieszczonych poniżej fotografii przedstawiających wydarzenia z dnia ich ślubu. Dla zainteresowanych nowoczesnym filmem ślubnym zapraszam do działu Filmy oraz na funpage na Facebooku gdzie zamieszczane są najnowsze posty zarówno fotograficzne jak i filmowe. Dziękujemy za współpracę w dniu ślubu oraz za „ścieżkę zdrowia”

Details

Fragment reportażu ślubnego Anity i Krzysztofa z Połańca, emocji w tym dniu nie brakowało. Przyjęcie weselne odbyło się w zakątku świętokrzyskim w Grzybowie. W dziale filmy znajduje się teledysk z tego wydarzenia. Pozdrawiamy i dziękujemy za współpracę! Zapraszam do oglądania fotografii oraz do polubienia naszego profilu na FB

Details

Sesja narzeczeńska Magdaleny i Michała. Podczas której nasza ekipa filmowa realizowała innowacyjny teledysk w którym ówcześni narzeczeni opowiedzieli jak się poznali, skierowali kilka ciepłych słów do rodziny, znajomych, podziękowali rodzicom. (film dostępny w zakładce filmy ślubne) A ja zapraszam do oglądania fotografii wykonanych w tym dniu.    

Details
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptujesz politykę cookies. | Tomek Partyka | Fotografia ślubna, wideofilmowanie, film ślubny dslr | Rzeszów, Kolbuszowa, Mielec, Ropczyce, Stalowa Wola, Sokołów, Kraków, Stalowa Wola | © 2013 Up